OMV Wałbrzyski Mistrz Kierownicy /WAŁBRZYCH 11.07.2021






Wczytano: PRÓBA 1/ WSZYSTKIE KLASY
MIEJSCE
RANK
    NR    
CAR NO

     KIEROWCA     
DRIVER

     PILOT       
CO-DRIVER

   SAMOCHÓD   
CAR
KATEGORIA
CATEGORY
KARA
PENALTY
CZAS
TIME
WYNIK
RESULTS
1
38
D. ZAJKOWSKI
M. BUGAJAK SUBARU IMPREZA
KLASA 6
01:07.85
01:07.85
2
54
K. TADLA
Ł. RYGIEL BMW
KLASA 7
01:08.16
01:08.16
3
22
M. MOSKAL
S. PALUCH HONDAA CIVIC
KLASA 4
01:09.35
01:09.35
4
42
T. KULEJ
M. RYBECZKA
KLASA 6
01:09.59
01:09.59
5
27
J. GLINA
P. GLINA PEUGEOT 206
KLASA 4
00:05.00 
01:09.63
01:14.63
6
34
S. MARCIN
G. NATALIA SAXO VTS
KLASA 5
01:10.03
01:10.03
7
43
I. IRLA
K. WRÓBEL BMW E36
KLASA 7
01:10.35
01:10.35
8
29
M. POCIELEJ
N. NIEWIADOMSKA CITROEN C2 VTS
KLASA 5
01:11.25
01:11.25
9
44
W. WRÓBEL
A. REJTER BMW E36
KLASA 7
01:11.46
01:11.46
10
45
D. WŁODARCZYK
E. KRUK BMW E36
KLASA 7
01:11.65
01:11.65
11
 6 
P. FIGLAK
S. GAŁYSA FIAT SEICENTO
KLASA 2
01:12.13
01:12.13
12
46
B. JAGIELNICKI
P. WIECHA BMW E36
KLASA 7
01:12.19
01:12.19
13
21
A. CHOJNACKI
J. LEWANDOWSKI HONDA CIVIC
KLASA 4
01:12.81
01:12.81
14
25
Ł. SABAT
M. SABAT MITSUBISHI COLT
KLASA 4
01:13.37
01:13.37
15
11
W. PELC
K. BĄBA-PELC FIAT CINQUECENTO
KLASA 2
01:13.69
01:13.69
16
10
T. SOŁOWIEJ
M. KOŁOSIŃSKI FIAT SEICENTO
KLASA 2
00:05.00 
01:13.78
01:18.78
17
41
J. SKOCZYŃSKI
Ł. PODLASEK OPEL ASTRA
KLASA 6
01:13.93
01:13.93
18
30
M. SIDOROWICZ
P. OPANASIEWICZ CITROEN C2 VTS
KLASA 5
01:14.59
01:14.59
19
20
P. WIŚNIEWSKI
M. WIŚNIEWSKA FITA PUNTO 2
KLASA 4
01:15.53
01:15.53
20
35
D. EKIERT
G. WISZ CITROEN C2
KLASA 5
01:15.60
01:15.60
21
23
T. RYGIEL
K. STANEK HONDA CIVIC
KLASA 4
01:15.72
01:15.72
22
17
T. GŁADYSZ
R. GŁADYSZ PEUGEOT
KLASA 3
00:05.00 
01:16.72
01:21.72
23
48
D. DŁUGOSZ
J. CZERWIŃSKI BMW 316I
KLASA 7
01:17.00
01:17.00
24
 5 
A. LAMPART
W. OLEJNIK FIAT SEICENTO
KLASA 2
01:17.37
01:17.37
25
47
R. GRABIŃSKI
J. KASZOWSKA BMW E46
KLASA 7
01:17.66
01:17.66
26
36
P. TUBIS
P. PLUTA AUDI B4 QUATTRO
KLASA 6
01:18.41
01:18.41
27
 4 
M. WÓJCIAK
M. PACZKOWSKI FIAT SEICENTO
KLASA 2
01:18.50
01:18.50
28
13
M. POWAŁKIEWICZ
P. POWAŁKIEWICZ FIAT CC
KLASA 2
01:18.60
01:18.60
29
40
R. KUCZYŃSKI
E. MARY AUDI 80
KLASA 6
00:05.00 
01:18.63
01:23.63
30
 9 
K. PAPAJ
D. REDA FIAT SEICENTO
KLASA 2
01:18.90
01:18.90
31
39
W. HANS
P. BEBŁOCIŃSKI CITROEN XSARA
KLASA 6
01:19.75
01:19.75
32
 7 
A. HYLIŃSKI
M. JAGIEŁŁO FIAT SEICENTO
KLASA 2
01:20.13
01:20.13
33
 8 
M. PIETRZYK
K. PIETRZYK FIAT SEICENTO
KLASA 2
01:20.28
01:20.28
34
33
M. ANTONIAK
M. GODULA PEUGEOT 206
KLASA 5
01:20.50
01:20.50
35
12
W. FLEJSZCZAK
K. PRUCHNICKI FIAT SEICENTO
KLASA 2
01:20.72
01:20.72
36
 1 
A. GÓRAJEC
J. HULEWICZ FIAT 126P
KLASA 1
01:21.12
01:21.12
37
16
R. KAŃDUŁA
M. KAŃDUŁA FIAT CC
KLASA 2
01:21.13
01:21.13
38
32
D. GÓRSKI
P. WYRĘBAK HONDA CRX
KLASA 5
01:21.37
01:21.37
39
 3 
A. MOKRZYCKA
M. PAĆKOWSKI FIAT SEICENTO
KLASA 2
01:22.40
01:22.40
40
28
R. BULA
E. DUDA BMW E316
KLASA 5
01:22.53
01:22.53
41
37
M. MAZUR
A. GRABOWSKA AUDI 80 QUATTRO
KLASA 6
01:22.72
01:22.72
42
31
M. RÓŻAŃSKA
K. CHMIELNICKI CITROEN SAXO
KLASA 5
01:24.50
01:24.50
43
18
W. ŻUCHOWSKI
M. KAJDY FIAT CINQUECENTO
KLASA 3
01:26.09
01:26.09
44
51
K. DĄBROWSKI
T. DĄBROWSKI FIAT SEICENTO
KLASA JUNIOR
01:26.22
01:26.22
45
19
P. KAMIŃSKI
P. DRĄG FIAT
KLASA 2
01:29.09
01:29.09
46
50
D. PIDDUBNYI
J. SOLDATIUK
KLASA JUNIOR
01:33.22
01:33.22
47
53
B. DŁUGOSZ
Ł. RYGIEL BMW 316I
KLASA JUNIOR
01:34.15
01:34.15
48
 2 
K. BESS
I. PRZCZOŁA FIAT 126P
KLASA 1
01:35.68
01:35.68
49
24
W. KŁAK-ŚLĘZAK
B. STASIAK RENAULT CLIO
KLASA 4
 
01:44.02
LIMIT

01:44.02
50
26
A. ŻUK
J. LISAK OPEL CORSA
KLASA 4
 
01:44.02
LIMIT

01:44.02
51
14
B. NOWAK
K. BUJAK FIAT SEICENTO
KLASA 2
 
01:48.19
LIMIT

01:48.19
52
15
M. JANICKI
. FIAT SEICENTO
KLASA 2
 
01:48.19
LIMIT

01:48.19
53
49
K. PIETRZYK
M. PIETRZYK FIAT SEICENTO
KLASA JUNIOR
01:49.22
01:49.22
54
52
K. BARANOWSKI
S. BARANOWSKI FIAT SEICENTO
KLASA JUNIOR
 
02:09.33
LIMIT

02:09.33
Sklasyfikowano 54 zawodników