OMV Wałbrzyski Mistrz Kierownicy /WAŁBRZYCH 16.02.2020






Wczytano: PRÓBA 1/ WSZYSTKIE KLASY
MIEJSCE
RANK
    NR    
CAR NO

     KIEROWCA     
DRIVER

     PILOT       
CO-DRIVER

   SAMOCHÓD   
CAR
KATEGORIA
CATEGORY
KARA
PENALTY
CZAS
TIME
WYNIK
RESULTS
1
22
K. MOTOWILCZUK
G. LESZCZYŃSKI OPEL CORSA
KLASA 4
00:05.00 
01:02.22
01:07.22
2
20
M. MOSKAL
S. PALUCH HONDA CIVIC
KLASA 4
01:02.31
01:02.31
3
25
M. JÓZEFCZUK
T. POZNAŃSKI PEUGEOT 206
KLASA 5
01:03.25
01:03.25
4
40
J. DROHOMIRECKI
P. SZEWCZYK BMW E46 COUPE
KLASA 7
00:05.00 
01:04.91
01:09.91
5
34
M. POTĘPA
Z. OKONIECKI RENAULT MEGANE
KLASA 6
01:04.97
01:04.97
6
41
M. MATUSZYK
A. MOKRZYCKA BMW
KLASA 7
01:05.15
01:05.15
7
 7 
M. OLSZACKI
M. POSTAWKA FIAT SEICENTO 1.1
KLASA 2
01:05.47
01:05.47
8
14
O. GÓRSKI
K. WAŚKIEWICZ FIAT SC
KLASA 2
01:05.63
01:05.63
9
33
A. GADOWSKI
P. BEDNAREK RENAULT MEGANE
KLASA 6
01:06.34
01:06.34
10
12
T. SOŁOWIEJ
M. KOŁOSIŃSKI FIAT SC
KLASA 2
01:06.62
01:06.62
11
26
P. SORDYL
K. FIEDZIUK MITSUBISHI COLT
KLASA 5
01:06.72
01:06.72
12
13
P. CHRZĄSTEK
P. KUSIAK FIAT SC
KLASA 2
01:06.85
01:06.85
13
 6 
K. MARKIEWICZ
K. MARKIEWICZ FIAT SEICENTO
KLASA 2
00:10.00 
01:06.88
01:16.88
14
23
Ł. PAPAJ
K. PAPAJ CITROEN C2 VTS
KLASA 5
01:06.90
01:06.90
15
39
B. JAGIELNICKI
K. PAPAJ BMW E36
KLASA 7
01:06.91
01:06.91
16
 2 
A. IDZI
P. WILKOSZYŃSKI 126P AKRRT
KLASA 1
00:05.00 
01:07.50
01:12.50
17
36
P. ŁUBKOWSKI
D. IWANOW FORD CAPRI
KLASA 7
01:07.69
01:07.69
18
28
P. ZAJDA
T. KMIEĆ MEGANE
KLASA 6
00:05.00 
01:08.37
01:13.37
19
29
J. SKOCZYŃSKI
Ł. PODLASEK OPEL ASTRA
KLASA 6
01:08.60
01:08.60
20
15
P. GŁADYSZ
W. GŁADYSZ FIAT CINQUECENTO 900
KLASA 3
01:09.13
01:09.13
21
21
Ł. SABAT
S. TOBIASZ MITSUBISHI COLT
KLASA 4
01:09.56
01:09.56
22
37
B. GAMSKI
A. GAMSKA E36 COUPE
KLASA 7
01:10.69
01:10.69
23
 5 
P. KĘDZIERSKI
S. BIALIK FIAT126P
KLASA 1
01:10.87
01:10.87
24
27
P. PAWŁÓW
P. SURMA HONDA CIVIC VI VTI
KLASA 5
01:11.16
01:11.16
25
35
P. TUBIS
P. PLUTA AUDI B4 QUATTRO
KLASA 6
01:11.19
01:11.19
26
16
J. KACZYŃSKI
M. ADAMSKI FIAT CINQUECENTO 900
KLASA 3
01:11.60
01:11.60
27
17
P. KAŃDUŁA
M. USS FIAT CC
KLASA 3
01:11.84
01:11.84
28
19
M. CHEŁCHOWSKI
A. JANUSZ "FIAT ""PSZCZOŁA"" PUNTO"
KLASA 4
01:13.09
01:13.09
29
10
D. HULEWICZ
J. HULEWICZ FIAT CCS
KLASA 2
01:18.72
01:18.72
30
31
D. ZAYKOWSKI
M. BUGAJAK SUBARU IMPREZA
KLASA 6
01:26.06
01:26.06
31
18
S. TOBIASZ
Ł. SABAT HONDA CIVIC
KLASA 4
 
01:33.46
LIMIT

01:33.46
32
24
A. BATÓG
D. HAJDASZ CITROEN C2 VTS
KLASA 5
 
01:34.87
LIMIT

01:34.87
33
30
I. ŚWIECIK
B. PLUTA AUDI A3
KLASA 6
 
01:37.45
LIMIT

01:37.45
34
32
D. BANACH
P. MARCZEWSKI RENAUL CLIO
KLASA 6
 
01:37.45
LIMIT

01:37.45
35
38
W. WRÓBEL
A. CHODKOWSKI MERCEDES W202
KLASA 7
 
01:37.73
LIMIT

01:37.73
36
 8 
K. SOWA
K. KUKLIS FIAT CC
KLASA 2
 
01:38.21
LIMIT

01:38.21
37
 9 
A. HYLIŃSKI
M. JAGIEŁŁO FIAT SEICENTO
KLASA 2
 
01:38.21
LIMIT

01:38.21
38
11
R. KAŃDUŁA
M. KAŃDUŁA FIAT CC
KLASA 2
 
01:38.21
LIMIT

01:38.21
39
 1 
A. GÓRAJEC
Ł. KLUSS FIAT 126P
KLASA 1
 
01:46.31
LIMIT

01:46.31
40
 3 
A. IDZI
W. IDZI 126P AKRRT
KLASA 1
 
01:46.31
LIMIT

01:46.31
41
 4 
P. KĘDZIERSKI
A. KIEŁBASA FIAT126P
KLASA 1
 
01:46.31
LIMIT

01:46.31
42
43
K. PIETRZYK
M. PIETRUCHA FIAT SC
KLASA DIESEL
01:52.91
01:52.91
43
42
O. PAKIET
D. PAKIET MITSHUBISHI COLT
KLASA DIESEL
 
02:49.36
LIMIT

02:49.36
44
44
M. MATUSZYK
M. MATUSZYK FIAT SC
KLASA DIESEL
 
02:49.36
LIMIT

02:49.36
Sklasyfikowano 44 zawodników